• Nauka
  Nauka

  Nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki nauczania adekwatne do swoich możliwości oraz są wyposażeni w zasób wiedzy i umiejętności, które przygotują ich do kontynuowania nauki w szkole ponadgimnazjalnej.

 • Sport
  Sport

  W naszym gimnazjum uczeń ma możliwość kształcenia

  w jedynych na terenie gminy klasach sportowych o profilach;

  - piłka nożna,

  - piłka siatkowa,

  - pływanie.

 • Zajęcia pozalekcyjne
  Zajęcia pozalekcyjne

  oferujemy rozwój indywidualnych zainteresowań młodzieży poprzez udział
  w kołach:
  - przedmiotowych,
  - teatralnym,
  - turystycznym,
  - tańca nowoczesnego
  i wielu innych.

Dane kontaktowe

Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Pardyaka 26, 32-400 Myślenice
tel. 122740270, fax. 122741206

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Aktualności

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM JUŻ ZA NAMI!

W dniach od 10 do 12 grudnia uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum pisali próbne egzaminy. We wtorek język polski i historia, w środę przedmioty przyrodnicze i matematyka i w czwartek języki obce. Do prawdziwego egzaminu zostało zaledwie 5 miesięcy.

Próbny Egzamin Gimnazjalny z Operonem to coroczny projekt, w ramach którego zostaje bezpłatnie przygotowany próbny egzamin gimnazjalny dla uczniów w całej Polsce. Egzamin odbył się po raz pierwszy w grudniu 2007 roku, a obecnie przystępuje do niego ponad 60% gimnazjalistów! Arkusze egzaminacyjne oraz płyty CD są opracowywane przez doświadczonych egzaminatorów i bezpłatnie dostarczane do szkół. Próbny egzamin gimnazjalny umożliwia sprawdzenie wiedzy uczniów i przygotowuje ich do realiów prawdziwego egzaminu.

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.